Начало Спорт Барселона се класира на финал за Купата на краля

Барселона се класира на финал за Купата на краля

Категория Спорт | 2018/02/09 at 10:03 AM | 120
Коментари ->> Добави Коментар

Барселона се класира на финал за Купата на Краля за пета поредна година.

Каталунците спечелиха с 2:0 гостуването си на Валенсия и с общ резултат 3:0 продължават да се борят за трофея.

На финала тимът на Ернесто Валверде ще срещне отбора на Севиля, който елиминира Леганес в другия полуфинал.

Първият си гол с екипа на Барселона отбеляза Филипе Коутиньо. Бразилецът смени Андре Гомеш на полувремето и само 4 минути по-късно откри резултата. В 82-ата минута Иван Ракитич отбеляза втори гол. Това бе четвърто попадение за хърватина от началото на сезона във всички турнири.

Етикети: # # # #

Категория Спорт | 2018/02/09 at 10:03 AM