Начало Спорт Дунав (Русе) победи Витоша (Бистрица) с 2:1 като гост

Дунав (Русе) победи Витоша (Бистрица) с 2:1 като гост

Категория Спорт | 2018/02/21 at 10:00 AM | 69
Коментари ->> Добави Коментар

Обновеният тим на Дунав (Русе) започна с победа пролетния дял на Първа лига. “Драконите” надвиха с 2:1 като гости Витоша (Бистрица). Срещата бе от 21-ия кръг на първенството.

Два гола за тима на Малин Орачев вкара Васил Шопов (30,60), като попаденията паднаха след изпълнения на пряк свободен удар.

За домакините се разписа Ивайло Лазаров в заключителните секунди на първото полувреме.

Срещата можеше да има и друг развой, но в началото на втората част Мартин Луков спаси опасен удар на Даниел Пеев от фаул, а след това Кристиян Узунов удари греда.

С днешния успех Дунав събра 18 точки и заема 13-о място, докато “бистришките тигри” са последни с едва 5 пункта.

Наставникът на гостите заложи само на едно от седемте нови попълнения в титулярния състав – Мартин Ковачев, а през втората част дебют за “драконите” направиха Луис Клаудио Силва, Насим Зитуни и Мухамаду Н`Диайе.

Етикети: # # # #
Категория Спорт | 2018/02/21 at 10:00 AM