Шок в Неапол! Наполи е аут за Купата

Публикувано на Thursday, 4 January , 2018      20 Прегледа      Коментари Добави коментар

• Спорт

Лидерът в Серия А Наполи приключи участието си в турнира за Купата на Италия в четвъртфиналната фаза след домакинско поражение от Аталанта с 1:2.

Неаполитанците предпочетоха да се концентрират изцяло върху първенството и “жертваха” турнира за Купата. Треньорът Сари даде шанс за изява на някои от резервите и стабилният тим на Аталанта се възползва от това.

Тимоти Кастание даде преднина на гостите от Бергамо в 50-а минута,

а в 81-а минута Алехандро Гомес покачи на 2:0. Влезлият като резерва Дрис Мертенс върна един гол за Наполи в 84-а минута.

На полуфиналите Аталанта ще спори с победителя от последния четвъртфинал тази вечер между носителя на трофея Ювентус и градския съперник Торино.