ЦСКА с класика срещу Дунав

Категория Спорт | 2017/09/24 at 11:57 AM | 69
Коментари ->> Добави Коментар

ЦСКА победи по категоричен начин Дунав (Русе) на стадион “Българска армия”.

“Червените” се наложиха с 3:0, утвърждавайки се на лидерската позиция в класирането.

Отборът на Стамен Белчев продължава с лекота да бележи голове и трупа победи, докато Дунав се намира в доста незавидна позиция. “Драконите” са далеч от изявите си от миналия сезон и имат само 8 точки, като загубиха 5 от последните си 6 мача.

Точни за победителите днес бяха Каранга, Бодуров и Тиаго.

Първото полувреме стартира с тотален натиск на домакините. Футболистите на ЦСКА пресираха опонента си във всяка една точка от терена, като можеха да се поздравят с поне три попадения само в рамките на откриващите 8-9 минути.

Най-чистото положение за “армейците” в началните 10-ина минути дойде след 180 секунди игра, когато Меркадо стреля, но топката бе избита от голлинията след бърза реакция на Ларин.

Малко по малко гостите ставаха по-дръзки в контраатаките си, като след 29 минути игра Шопов бе изведен очи в очи с Черниаускас, но топката не намери очертанията на вратата, след изстрела на състезателя на русенци.

Само две минути след това Каранга падна в наказателното поле на съперника и всички, без изключение, от щаба на домакините скочиха, претендирайки за извършено нарушение. Сигнал за такова обаче не последва.

Етикети: # # #

Категория Спорт | 2017/09/24 at 11:57 AM